Zaznacz stronę

Kariera

<- Oferty Pracy

Senior Associate/Counsel w Praktyce Prawa Pracy

Dołącz do nas

Biuro: Warszawa, Kraków

Twój zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa i doradztwo prawne na rzecz klientów Kancelarii z zakresu prawa pracy
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych w toku prowadzonych projektów (udział w spotkaniach z klientami Kancelarii)
  • reprezentacja klientów Kancelarii w postępowaniach sądowych
  • koordynowanie projektów Praktyki Prawa Pracy w porozumieniu z Partnerem
  • wykonywanie innych zadań zgodnie ze wskazówkami Partnera

Nasze wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w renomowanych kancelariach prawnych w prowadzeniu spraw i doradztwa z zakresu prawa pracy
  • tytuł adwokata lub radcy prawnego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym praktyczna znajomość terminologii prawniczej
  • samodzielność, proaktywność i odpowiedzialność
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • umiejętność pracy w zespole, skrupulatność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • uczestnictwo w prestiżowych projektach
  • w pełni sfinansowaną opiekę medyczną na poziomie VIP
  • dofinansowanie do pakietu sportowego
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • system poleceń pracowniczych
  • możliwość udziału w konwersacjach z native speakerem
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta
  • zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • udział w firmowych inicjatywach sportowych
  • profesjonalne i przyjazne środowisko pracy, świeże owoce i bibliotekę cyrkularną w biurze​

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk:

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami