Kariera

<- Oferty Pracy

Prawnik (Associate) do Praktyki Prawa Pracy

Dołącz do nas

Kochański & Partners to lider na rynku usług prawniczych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: Prawnik LL

Główne zadania:

  • udział w projektach Praktyki Prawa Pracy
  • bieżąca obsługa i doradztwo prawne dla klientów Kancelarii z zakresu prawa pracy
  • udział w badaniach prawnych, przygotowywanie opinii prawnych i memorandów
  • reprezentacja klientów Kancelarii w postępowaniach sądowych

Wymagania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w renomowanej kancelarii prawnej w samodzielnym prowadzeniu spraw z zakresu prawa pracy
  • uprawnienia radcy prawnego/adwokata będą dodatkowym atutem
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym praktyczna znajomość angielskiej terminologii prawnej
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego w stopniu bardzo dobrym
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność i determinacja w osiąganiu postawionych sobie celów
  • umiejętność zarządzania własnym czasem
  • wielozadaniowość

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o B2B
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w środowisku, które stawia na profesjonalizm
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych i prestiżowych projektach, w tym również międzynarodowych
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • sprzęt niezbędny do obsługi klientów kancelarii (telefon służbowy i laptop z możliwością pracy zdalnej)
  • w pełni sfinansowaną przez firmę prywatną opiekę medyczną na poziomie VIP
  • dofinansowanie do pakietu sportowego
  • zajęcia z języka angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)
klikając w przycisk APLIKUJ wraz z tytułem e-maila: Prawnik/LL.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami