Zaznacz stronę

Kariera

<- Oferty Pracy

Associate w Praktyce Energetyka, Infrastruktura i Środowisko

Ian Schneider TamMbr4okv4 Unsplash

Dołącz do nas

Twój zakres obowiązków:

  • udział w projektach (regulacyjnych i transakcyjnych) Praktyki Energetyka, Infrastruktura i Środowisko
  • bieżące analizy otoczenia regulacyjnego w sektorze
  • udział w tworzeniu ofert i rozwiązań dla klientów
  • wykonywanie innych zadań zgodnie ze wskazówkami Partnera i Starszych Prawników

Nasze wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze energetyki zdobyte w renomowanych kancelariach
  • potwierdzona aktywność w organizacjach studenckich i branżowych, w tym udział w konferencjach itp.
  • tytuł adwokata / radcy prawnego będzie dodatkowym atutem
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym praktyczna znajomość terminologii prawniczej
  • umiejętność pracy w zespole, skrupulatność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy Ci:

  • uczestnictwo w prestiżowych projektach
  • dofinansowanie do pakietu sportowego
  • w pełni sfinansowaną opiekę medyczną na poziomie VIP
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • możliwość udziału w konwersacjach z native speakerem
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta
  • zdefiniowaną ścieżką kariery
  • udział w firmowych inicjatywach sportowych
  • profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia (CV i listu motywacyjnego) klikając przycisk:

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami