Zaznacz stronę

Kariera

<- Oferty Pracy

Associate w Praktyce Prawa Pracy

Laptop 4906312_1920

Dołącz do nas

Twój zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa i doradztwo prawne na rzecz klientów Kancelarii
    z zakresu prawa pracy
  • udział w badaniach prawnych, przygotowywaniem opinii prawnych i memorandów
  • reprezentacją klientów Kancelarii w postępowaniach sądowych
  • wykonywaniem innych zadań zgodnie ze wskazówkami Partnera i Starszych Prawników

Nasze wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w renomowanych kancelariach prawnych w samodzielnym prowadzeniu spraw i doradztwa z zakresu prawa pracy
  • tytuł adwokata lub radcy prawnego
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym praktyczna znajomość terminologii prawniczej
  • samodzielność, proaktywność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole, skrupulatność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy Ci:

  • uczestnictwo w prestiżowych projektach
  • dofinansowanie do pakietu sportowego
  • w pełni sfinansowaną opiekę medyczną na poziomie VIP
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • możliwość udziału w konwersacjach z native speakerem
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta
  • zdefiniowaną ścieżką kariery
  • udział w firmowych inicjatywach sportowych
  • profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami