Zaznacz stronę

Kariera

<- Oferty Pracy

Starszy Specjalista ds. Marketingu

Dołącz do nas

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa procesu ofertowania, w tym monitoring i analiza statystyk ofertowych
  • Udział w programie zarządzania danymi i wiedzą, w tym katalogowanie informacji
  • Opracowywanie prostych raportów, zestawień, podsumowań
  • Przygotowywanie nowoczesnych prezentacji i materiałów marketingowych
  • Udział w tworzeniu bazy referencji
  • Koordynowanie członkostwa i rozwój współpracy z izbami gospodarczymi
  • Pomoc przy bieżących projektach z zakresu Business Development, Marketing i PR

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sektorze usług doradczych B2B (mile widziana branża prawnicza lub konsultingowa)
  • Doświadczenie w przygotowywaniu kompleksowych materiałów marketingowych, promocyjnych oraz ofert
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Proaktywność i umiejętność utrzymywania relacji biznesowych
  • Dobra organizacja czasu pracy, staranność, skrupulatność, terminowość

Oferujemy:

  • Szkolenia wdrożeniowe pozwalające na specjalizację w obszarze ofertowania
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego
  • W pełni sfinansowaną opiekę medyczną na poziomie VIP
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Uczestnictwo w prestiżowych projektach
  • Udział w warsztatach i podnoszenie kwalifikacji
  • Możliwość udziału w konwersacjach z native speakerem
  • Zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • Udział w firmowych inicjatywach sportowych
  • Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) klikając w przycisk:

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami