Zaznacz stronę

Kariera

<- Oferty Pracy

Młodszy Specjalista ds.Marketingu

Dołącz do nas

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie w wykonaniu zadań z obszaru Business Development i Marketingu
  • Udział w przygotowywaniu szablonów ofert
  • Tworzenie i korekta broszur marketingowych i prezentacji
  • Udział w tworzeniu i promocji nowych produktów i usług
  • Przygotowywanie i zamawianie materiałów marketingowych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień, monitoring statystyk ofertowych
  • Pomoc przy bieżących projektach z zakresu Business Development

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w marketingu w sektorze usług doradczych B2B (mile widziana branża prawnicza lub konsultingowa)
  • Znajomość programów MS Office, Prezi, Canva, mile widziana znajomość innych narzędzi marketingowych
  • Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów marketingowych, w tym prezentacji
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego, wysoka staranność i poprawność językowa, w tym znajomość zasad pisowni i zasad interpunkcji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Lekkość pióra, łatwość formułowania krótkich tekstów, notatek i podsumowań
  • Proaktywność, dobra organizacja czasu pracy, staranność i terminowość

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego
  • W pełni sfinansowaną opiekę medyczną na poziomie VIP
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Uczestnictwo w prestiżowych projektach
  • Udział w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji
  • Możliwość udziału w konwersacjach z native speakerem
  • Zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • Udział w firmowych inicjatywach sportowych
  • Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) klikając w przycisk:

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami