Zaznacz stronę

Kariera

<- Oferty Pracy

Asystent/ka Dyrektora Finansowego

Laptop 4906312_1920

Dołącz do nas

Miejsce pracy: Warszawa

 Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie Dyrektora Finansowego w codziennych zadaniach
  • Koordynowanie kalendarza i organizowaniem spotkań
  • Zarządzanie skrzynką mailową Dyrektora Finansowego
  • Tworzeniem raportów, analiz i zestawień zgodnie ze wskazówkami Dyrektora Finansowego
  • Zarządzanie wewnętrznymi finansowymi bazami danych

Wymagania:

  • Wykształcenie lub w trakcie studiów – preferowanymi kierunkami są ekonomia, rachunkowość i finanse lub administracja
  • 2 letnie doświadczenie na stanowisku asystenckim lub podobnym
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Outlook i Excela
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność, terminowość i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Umiejętność planowania i priorytetyzacji zadań

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym biurze
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego
  • W pełni sfinansowaną opiekę medyczną na poziomie VIP
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Uczestnictwo w prestiżowych projektach
  • Udział w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji
  • Możliwość udziału w konwersacjach z native speakerem
  • Zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • Udział w firmowych inicjatywach sportowych
  • Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami